Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Творчий Центр ТЦК оголошує набір до Школи з моніторингу та оцінки12 серпня 2019

Модуль МОНІТОРИНГ ТА ОЦІНКА ПРОЕКТІВ І ПРОГРАМ

 

Мета Школи з моніторингу та оцінки – підготувати місцевих спеціалістів з оцінки та підвищити професійний рівень спеціалістів-практиків. Школа розрахована на представників організацій третього сектору, державних службовців та інших зацікавлених сторін.

Модуль Моніторинг та оцінка проектів і програм

Модуль «Моніторинг та оцінка проектів і програм» розрахований на тих учасників, які хотіли б дізнатись про моніторинг та оцінку програм в цілому, отримати практичні навички з розробки системи моніторингу та оцінки проекту та навики підготовки технічного завдання на проведення оцінки. Під час 3-х денного навчання будуть розглянуті наступні основні теми:

 • Поняття проекту та програми;
 • Поняття та роль моніторингу та оцінки;
 • Схожість та відмінність моніторингу та оцінки;
 • Схожість та відмінність моніторингу та оцінки від дослідження;
 • Методологія моніторингу та оцінки;
 • Етапи проведення моніторингу та оцінки: планування, проведення, аналіз результатів та підготовка звіту, презентація результатів;
 • Розробка систем моніторингу та оцінки проекту/програми;
 • Розробка технічного завдання на проведення оцінки;
 • Замовлення на проведення оцінки, укладання контракту;
 • Етичні засади проведення моніторингу та оцінки;
 • Підходи різних Агенцій розвитку до моніторингу та оцінки проектів.

Під час тренінгу кожен учасник Школи буде працювати над розробкою системи моніторингу та оцінки власного проекту, тому прохання мати з собою проект для роботи.

Тренери. Навчання в Школі моніторингу та оцінки проводитимуть Любов Паливода, Наталія Балдич та Оксана Матусяк.

======================================

Любов ПАЛИВОДА працює в неурядовому секторі з 1993 року, є Президентом Творчого центру ТЦК та незалежним консультантом. Має успішний досвід створення та управління неурядовою організацією, що надає тренінгові та консалтингові послуги як НУО, так і міжнародним донорам, бізнес організаціям. Основні сфери кваліфікації включають: визначення проектних можливостей, розробка та виконання проектів, проведення організаційної та програмної оцінки; великий досвід в розвитку інституцій та розвитку організаційної спроможності, тренінгів та досліджень; стратегічного та адміністративного менеджменту організації. Як незалежний експерт надає консультації з організаційного розвитку та розвитку спроможностей, стратегічного та адміністративного менеджменту організацій та проводить програмну та організаційну оцінку. Проводить оцінку на замовлення Агентства США з міжнародного розвитку, Посольство Канади, Світового Банку, Міжнародної організації праці, Європейської Комісії, Ради Європи, Глобального дитячого фонду, ПРООН, фонду Мотта тощо.

Наталія БАЛДИЧ має 13-річний досвід роботи як викладач, тренер, консультант, аналітик. Працювала в рамках проектів і програм міжнародної технічної допомоги, фінансованих Європейською Комісією, Агентством США з міжнародного розвитку, Міністерством закордонних справ Канади, Програмою розвитку ООН, Міністерством закордонних справ Польщі тощо. Була керівником проекту Світового банку «Розбудова спроможності з моніторингу та оцінювання проектів в Україні». Основні сфери кваліфікації включають: місцевий економічний розвиток, місцеві фінанси, розробка програм у публічному секторі, оцінка навчальних потреб. Як незалежний консультант надає консультації зі збору даних, їх обробці, підготовці і презентації аналітичних звітів. Проводила оцінку програм на замовлення Посольства Канади, Агентства США з міжнародного розвитку.

Оксана МАТУСЯК має багаторічний досвід роботи в неурядовому секторі в якості керівника проектів, тренера, консультанта, аналітика. 20 рiчний досвiд роботи тренером-консультантом з питань управління в неурядовій організації, проектного менеджменту. Має досвiд проведення оцiнок проектiв, фiнансованих програм мiжнародної технiчної допомоги. Проводила оцінку програм на замовлення Чеської католицької організації Карітас, фонду Мотта тощо.

Умови навчання в Школі:

Дата проведення Модуля з моніторингу та оцінки проектів і програм: 16-18 жовтня 2019 року.

Місце проведення – м. Київ, офіс Творчого центру ТЦК.: м. Київ, проспект Бажана, 30, офіс 8. Схему проїзду можна знайти: http://ccc-tck.org.ua/contacts/

Кількість слухачів в одній тренінговій групі – 12-15 осіб.

Кожен слухач забезпечується роздатковими матеріалами, необхідними канцелярськими товарами.

Випускникам Школи, які успішно пройшли навчання та належним чином виконали практичне завдання (самостійно здійснили оцінку вже існуючого проекту), видається сертифікат Творчого центру ТЦК.

Витрати на проїзд до місця проведення Школи та у зворотному напрямку, а також проживання слухачі Школи покривають самостійно.

За більш детальною інформацією звертайтеся до асистента проектів, Наталії Купрій на електронну адресу: office@ccc.kiev.ua або за номером телефону (044) 574-64-11.

Школа з моніторингу та оцінки є некомерційним проектом і проводиться за рахунок благодійних внесків самих учасників. Усі пожертви йдуть на покриття витрат виключно на проведення Школи.

 

Як потрапити на навчання до Школи?

Пройти навчання в Школі можуть усі бажаючі, за умови дотримання певних вимог. Для цього потрібно:

1. Заповнити реєстраційну форму

2. Сплатити реєстраційний внесок у розмірі 1500,00 грн за один модуль на банківський рахунок ТЦК:

Одержувач: 

Благодійний фонд «Творчий центр «ТЦК»

Р/р № 26003910000103

Код ЄДРПО 35093256

Банк одержувача 

ПАТ «Універсал Банк»

МФО 322001 в м. Києві 

Призначення платежу: 

Добровільна пожертва на статутну діяльність. Без ПДВ