Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Тренінги зі стратегічного планування та написання проектів01 березня 2013

У березні-квітні 2013 програма «Бібліоміст» та Творчий Центр ТЦК проведуть серію тренінгів зі стратегічного планування та написання проектів для представників громадських організацій та публічних бібліотек.

Тренінг зі стратегічного планування – 3 робочих дні, тренінг з написання проектів – 2 робочих дні.

Мета тренінгів:

  • показати, як партнерство між громадською організацією та бібліотекою може підсилити організаційну спроможність сторін та зробити більш якісними реалізовані ними проекти;
  • поглибити знання та навички представників громадських організацій та представників публічних бібліотек у питаннях стратегічного планування та стратегічного менеджменту організацій;
  • ознайомити учасників тренінгу з особливостями розроблення проектних ідей та підготовки проектних пропозицій.

У результаті тренінгу учасники отримають розуміння поняття та методології стратегічного планування та стратегічного менеджменту, достатнє для того, щоб у майбутньому самостійно користуватись цим механізмом у своїй роботі. Учасники у ході практичної роботи розроблять стратегічний план своєї організації. В результаті тренінгу учасники також отримають необхідні знання для розробки проектів.

Тренінги відбудуться у чотирьох обласних центрах України. Орієнтовно, міста проведення тренінгів - Ужгород, Херсон, Полтава, Житомир. Місце проведення може уточнюватись після формування груп.

Дати проведення тренінгів буде уточнено після формування груп учасників та названо не пізніше 18 березня 2013 року.

Тренінги розраховані на керівників громадських організацій та директорів публічних бібліотек, які зацікавлені в ефективному плануванні розвитку своїх організацій та проектній діяльності.

Взяти участь у тренінгу можуть усі, хто надішле анкету-заявку встановленого зразка до 14 березня 2013 року. Анкета-заявка додається. Прохання заповнені анкети надсилати Наталії Новаковій на адресу nnovakova@irex.org.

Якщо Ви хочете пройти тренінг разом зі своєю партнерською громадською організацією, або хотіли би запросити якусь громадську організацію до участі, будь ласка, розкажіть про цю можливість та попросіть представників цієї організації заповнити анкету-заявку (додається).