Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
23 червня 2021
Творчий центр ТЦК оголошує набір слухачів до Школи тренерів ТЦК I та ІІ рівнів

Творчий центр ТЦК оголошує набір слухачів до Школи тренерів ТЦК I та ІІ рівнів 

Школа тренерів Творчого центру ТЦК була започаткована у 1998 році. Навчання в Школі здійснюється за двома рівнями і базується на методиках та програмах, розроблених та апробованих у власній практиці тренерами та експертами ТЦК. За цей час у Школі навчалося майже 400 представників організацій громадянського суспільства, інших організацій та установ з України, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови.

Мета програми Школи тренерів ТЦК - надання слухачам можливостей отримати необхідні знання та розвинути навички проведення тренінгів та навчань дорослих.

Докладніше
14 червня 2021
Результати впровадження бізнес-проєктів усіх Конкурсів відображені в інфографіці

КОРОТКО ПРО ПРОГРАМУ ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ОКРЕМИХ РАЙОНІВ ТА МІСТ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ В МЕЖАХ ПРОГРАМИ ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ (2019-2021 роки)

Докладніше
25 березня 2021
НАМ СЬОГОДНІ – 25!!!

Вітаємо колег, партнерів, донорів, наших тренерів, волонтерів та колектив – і самі приймаємо вітання!

Докладніше
05 лютого 2021
Запрошуємо вас відвідати онлайн-консультації з питань формування та подання на розгляд електронного та паперового звітів за проєктом.

До уваги грантерів четвертого Конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств в окремих районах та містах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Запрошуємо вас відвідати онлайн-консультації з питань формування та подання на розгляд електронного та паперового звітів за проєктом.

Докладніше
01 лютого 2021
03 лютого 2021 року з 11.00 до 12.00 відбудеться онлайн-консультація з питань створення та подання паперового звіту за проєктом.

До уваги грантерів Конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств в окремих районах та містах Донецької, Луганської та Запорізької областей.

Докладніше