Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
03 червня 2019
Творчий центр ТЦК оголошує набір слухачів до Школи тренерів ТЦК І та ІІ рівнів

Навчання в Школі здійснюється за двома рівнями:

На І рівні програма орієнтована на тих, хто хотів би розвивати тренерські компетенції та оволодіти професією тренера в цілому.

На ІІ рівні програма розрахована на вдосконаленні професійного рівня тренерів щодо важливих організаційних аспектів підготовки тренінгу, моніторингу та оцінки тренінгового процесу, а також, написання звітів про проведення тренінгів.

Докладніше
28 травня 2019
Творчий Центр ТЦК оголошує набір до Школи з моніторингу та оцінки

Мета Школи з моніторингу та оцінки – підготувати місцевих спеціалістів з оцінки та підвищити професійний рівень спеціалістів-практиків. Школа розрахована на представників організацій третього сектору, державних службовців та інших зацікавлених сторін.

Докладніше
23 травня 2019
Оголошення VI національного конкурсу публічних звітів (річних звітів) про діяльність ОГС за 2018 рік

Мета конкурсу – заохочувати належний рівень прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства та сприяти підвищенню рівня довіри суспільства до їх діяльності.

Докладніше
18 березня 2019
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЕКСПЕРТІВ З ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ЗА НАПРЯМОМ «ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ»

Творчий центр ТЦК оголошує конкурсний відбір експертів з оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю» для подальшої участі у тренінговій програмі та проведенні відповідної оцінки в міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади. У межах проекту «За прозорість та підзвітність влади в Україні», що впроваджується Творчим центром ТЦК у партнерстві із Національним агентством України з питань державної служби планується створити групу експертів з оцінки та провести їх силами низку оцінок діяльності органів виконавчої влади.

Докладніше
23 жовтня 2018
Експерти проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» відвідали громади Київської області

Дівичківську та Студениківську об’єднані громади Київської області 1-2 жовтня 2018 року в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» відвідали польський експерт Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберт Жарковський та український експерт Олексій Пасічник.

Докладніше