Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
13 серпня 2019
Оголошення VI національного конкурсу публічних звітів (річних звітів) про діяльність ОГС за 2018 рік. УВАГА!!! Термін подачі подовжено до 30 вересня

Мета конкурсу – заохочувати належний рівень прозорості та відкритості, створення культури організацій громадянського суспільства публічно звітуватись та сприяти підвищенню рівня довіри суспільства до їх діяльності.

Докладніше
12 серпня 2019
Творчий Центр ТЦК оголошує набір до Школи з моніторингу та оцінки

Мета Школи з моніторингу та оцінки – підготувати місцевих спеціалістів з оцінки та підвищити професійний рівень спеціалістів-практиків. Школа розрахована на представників організацій третього сектору, державних службовців та інших зацікавлених сторін.

Докладніше
08 серпня 2019
Творчий центр ТЦК оголошує набір слухачів до Школи тренерів ТЦК ІІ рівня

Школа тренерів Творчого центру ТЦК була започаткована у 1998 році. Навчання в Школі проводиться за двома рівнями і базується на методиках та програмах, розроблених тренерами та експертами ТЦК. За цей час у Школі пройшли навчання майже 400 представників неурядових та інших організацій з України, Білорусі, Молдови, Вірменії, Грузії.

Докладніше
23 липня 2019
17-18 липня 2019 року відбулася “Школа тренерів ТЦК І рівня”

Під час тренінгу учасники отримали знання та навики проведення тренінгів для дорослої аудиторії з використанням інтерактивних методів навчання. У заході взяли участь представники громадських організацій та фондів, вищих закладів та приватні підприємці.

Тренінг проводили Андрій Залужний та Андрій Вишняк.

“Школа тренерів ТЦК І рівня” організована Творчим Центром ТЦК і є некомерційним проектом, що проводився за рахунок внесків учасників.

Докладніше
23 липня 2019
Робоча зустріч: взаємодія центральних органів державної виконавчої влади та представників організацій громадянського суспільства

12 липня 2019 року відбулася робоча зустріч за участю представників міністерств, центральних органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства та програми розвитку ООН в Україні.

Докладніше