Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

ОНОВЛЕНО!!! ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ. Конкурс 3

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Докладніше
ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ, КОНКУРС 2

Програма ООН із відновлення та розбудови миру за підтримки урядів Польщі та Японії оголошує конкурс малих бізнес-грантів на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств на підконтрольних уряду України територіях Луганської та Донецької областей. 

Докладніше
ПРОГРАМА ООН ІЗ ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗБУДОВИ МИРУ, КОНКУРС 1

Програма Організації Об'єднаних Націй із відновлення та розбудови миру за підтримки Європейського Союзу запрошує місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб, які проживають на  підконтрольних Уряду України територіях Луганської та Донецької області, та в районах Запорізької та Донецької областей уздовж узбережжя Азовського моря, взяти участь у конкурсі на здобуття грантової підтримки на започаткування, відновлення чи розширення мікро, малих та середніх підприємств. 

Докладніше
КОНКУРС ГРАНТІВ НА РОЗВИТОК БІЗНЕСУ ДЛЯ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Луганській, Донецькій областях, та місцеве населення Донецької, Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності на території Донецької, Луганської областей (на підконтрольних Уряду України територіях).

Докладніше
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

 Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Києві та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Докладніше
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ (3-й РАУНД (ОСТАННІЙ РАУНД) КОНКУРСУ)

До уваги всіх учасників грантового конкурсу

«Підтримка підприємництва серед внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей» (3 раунд)

 

Через технічні збої поштового сервера Mirohost, було прийняте рішення щодо подовження терміну подачі заявок до 23:59 (за Київським часом) 31 жовтня 2015 року.

Нагадуємо, що заявка має бути подана виключно в електронному вигляді обсягом не більше 5 МВ у форматі MS Word (.doc, .docx, .rtf), а додатки до заявки в форматі Adobe Reader  (.pdf) або JPEG (.jpg) на адресу grant@ccc.kiev.ua.

Докладніше
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ (2-й РАУНД КОНКУРСУ)

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у другому раунді конкурсу на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності.

Докладніше
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ (1-й РАУНД КОНКУРСУ)

Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській та Донецькій областях та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття малих грантів для започаткування та/або відновлення підприємницької діяльності.

Програму малих грантів для започаткування або відновлення підприємницької діяльності адмініструє благодійний фонд  «Творчий центр ТЦК» у партнерстві з благодійним фондом «Горєніє», Всеукраїнською організація зі справ вимушених переселенців.

 


Докладніше
Грантовий конкурс «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування»

Мета конкурсу – сприяти реалізації ініціатив місцевих ОГС, спрямованих на активізацію ефективної участі громадян у процесі прийняття рішень на місцевому рівні, збільшення прозорості та підзвітності влади, покращення стратегічних, управлінських, адвокаційних можливостей ОГС, їх спроможності проводити ефективний моніторинг діяльності органів влади.

Докладніше
Грантова програма для місцевих організацій громадянського суспільства за проектом «Новий подих культури»

Проект "Новий подих культури: спадщина, наповнена життям мистецтва", що фінансується Європейським Союзом, оголошує конкурс проектних заявок для отримання гранту. Запрошуються до участі у конкурсі громадські/благодійні організації з АР Крим, Миколаївської, Одеської, Херсонської областей та м. Севастополя.

Докладніше
Грантова програма для місцевих організацій громадянського суспільства в м. Корсунь-Шевченківський

Проект «Сталий міський розвиток» оголошує конкурс проектних заявок для отримання грантів серед місцевих організацій громадянського суспільства, які зареєстровані і діють на території м.Корсунь-Шевченківський

Докладніше