Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
24 липня 2013
Тренінговий курс з PR та комунікацій

Тренінговий курс з PR та комунікацій вперше проводився в Україні 1 червня 2013 року. В першому тренінговому курсі взяли участь молоді PRники, фахівці зі стратегій та комунікацій. Викладачами тренінгового курсу були Денис Богуш, Таїсія Стадніченко, Альона Сібірякова

Докладніше
17 липня 2013
Ініціатива "Відкритий суд" - в центрі уваги судів Івано-Франківської області

12 липня 2013 року в Івано-Франківську відбувся круглий стіл у рамках ініціативи «Відкритий суд» на тему: «Оцінка якості роботи місцевих загальних судів Івано-Франківської області: дослідження, результати, висновки», який проводився Апеляційним судом Івано-Франківської області, та територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Івано-Франківській області.

Докладніше
04 липня 2013
Відбудеться тренінг для юристів «LEADERSHIP IN LAW»

Тренінговий курс для юристів «Leadership in Law» проводиться в Україні з 2011 року. За цей час проведено 4 сертифіковані тренінгові курси, участь в яких взяли більше 500 молодих юристів та адвокатів.
Мета тренінгових курсів юристів «Leadership in Law» - якісна підготовка молодих спеціалістів для ринку юриспруденції.

Докладніше
04 липня 2013
Творчий центр ТЦК почав нову грантову програму «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування»

2 липня 2013 року між Творчий центр ТЦК та Програмою розвитку ООН підписано угоду про адміністрування грантової програми «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування» в межах проекту Програми розвитку ООН «Демократизація і права людини в Україні».

Докладніше
01 липня 2013
Методологія карток громадянського звітування – в центрі уваги суддів та громадськості.

25 червня 2013 року в Львові відбувся регіональний круглий стіл з обговорення результатів оцінки впровадження програми опитування користувачів судових послуг за методологією карток громадянського звітування (КГЗ), та здійснення аналізу забезпечення рівного доступу осіб із обмеженими фізичними можливостями до правосуддя», який проводився за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

Докладніше