Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
13 червня 2013
МОЛОДІ ЮРИСТИ ПЕРЕЙМАЛИ ОСНОВИ МЕДІАЦІЇ ВІД ІРИНИ КАЛІНСЬКОЇ

8 червня в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг від експерта Ірини Калінської для молодих юристів, адвокатів та студентів. Тренінг включав в себе такі модулі: експрес курс, конфлікт та медіацію.

Докладніше
03 червня 2013
МОЛОДІ ФАХІВЦІ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД РОБОТИ В PR ТА РЕКЛАМІ

1 червня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг з консалтингу, PR та комунікацій для представників ОГС, фахівців консалтингових компаній, фахівців з PR та брендингу, стратегій та комунікацій бізнесових компаній, арт-директорів, маркетологів студентів.

Докладніше
03 червня 2013
НАГОРОДЖЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ РІЧНИХ ЗВІТІВ ОГС ЗА 2012 РІК

3 червня 2013 року в конференц-залі УНІАН відбулася прес-конференція на тему: “Відкритість і прозорість діяльності громадських та благодійних організацій України. Результати конкурсу річних звітів ОГС за 2012 рік”. Конкурс річних звітів організацій громадянського суспільства проводиться Творчим центром ТЦК в межах проекту «Дослідження динаміки розвитку НУО в Україні» за фінансової підтримки проекту UNITER, Проект вдруге реалізується в Україні.

Докладніше
29 травня 2013
Прес-конференція на тему: “Відкритість і прозорість діяльності громадських та благодійних організацій України. Результати конкурсу річних звітів ОГС за 2012 рік”.

3 червня 2013 року в конференц-залі УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: “Відкритість і прозорість діяльності громадських та благодійних організацій України. Результати конкурсу річних звітів ОГС за 2012 рік”. Будуть оприлюднені результати голосування  річних звітів та озвучено переможців конкурсу в 3-х категоріях:

Докладніше
22 травня 2013
22 травня 2013 року відбулося засідання Конкурсної комісії із відбору переможців другого раунду конкурсу на кращі річні звіти ОГС в 2012 році.

22 травня 2013 року відбулося засідання Конкурсної комісії із відбору переможців другого раунду конкурсу на кращі річні звіти ОГС в 2012 році.

За результатами голосування визначено переможців в 3-х категоріях

Докладніше