Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

МОЛОДІ ФАХІВЦІ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД РОБОТИ В PR ТА РЕКЛАМІ03 червня 2013

1 червня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг з консалтингу, PR та комунікацій для представників ОГС, фахівців консалтингових компаній, фахівців з PR та брендингу, стратегій та комунікацій бізнесових компаній, арт-директорів, маркетологів студентів.

Метою тренінгу є розвиток професійного потенціалу серед молоді, передача досвіду молодим фахівцям ОГС, галузі консалтингу, PR-технологій та брендингу, маркетингу і суспільних комунікацій.

Участь в роботі тренінгу взяли менеджери ОГС, менеджери консалтингових та бізнесових компаній, фахівці з PR, брендингу, зв'язків з громадськістю, прес-секретарі, маркетологи, арт-директори, студенти.

Відкрив роботу тренінгу національний лідер ВМГО «Студентська республіка» Павло Вікнянський, який виступив з вітальним словом. В своєму виступі Павло Вікнянський презентував учасникам драфт стратегії 2050 для України, яка була напрацьована під час організаційно-діяльнісних ігор в рамках реалізації проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього», та побажав учасникам тренінгу успіхів, віри в себе і в майбутнє.

Продовжив роботу тренінгу Президент компанії «Bohush Communication», спеціаліст PR-технологій в політиці і бізнесі – Денис Богуш, який виступив перед учасниками з тренінговою програмою «Стратегічні комунікації PR в бізнесі». Генеральний директор компанії "Михайлов і партнери" Україна Таїсія Стадніченко поділилася досвідом в галузі кризових комунікацій та виступила з темою: «Антикризові комунікації і чи можна підготуватися до криз?» Завершила роботу тренінгу керуючий партнер Групи компаній Рост Альона Сібірякова з темою «Стратегії брендингу», де учасникам були продемонстровані приклади яскравих, найуспішніших кампаній по створенню та розвитку брендів.

Тренінг завершився інтерактивним вікториною-розіграшем від Альони Сібірякової, де учасникам були запропоновані чотири питання, на які потрібно було знайти креативну відповідь. Переможець отримав фірмову футболку від компанії «Rost Brand» та авторську книгу «Україна. Точка G» з автографом авторки.

Під час роботи тренінгу учасники отримали практичні поради від провідних експертів PR  й комунікацій, отримали відповіді на питання, знайшли нових друзів та однодумців, придбали необхідну літературу. Всім учасникам було вручено сертифікати.

Організатором тренінгу виступив Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК».

Генеральним партнером тренінгу виступила ВМГО «Студентська республіка».

Партнери: Піцерія «Челентано», компанія  «Rost Brand», компанія «Bohush Communication», компанія "Михайлов і партнери" Україна.

Творчий центр ТЦК – українська неурядова організація. Місія організації - підтримка розвитку організацій громадянського суспільства в Україні. Напрямки діяльності: сприяння розвитку громад; сприяння розвитку благодійності в Україні; розвиток співпраці між організаціями громадянського суспільства на європейському рівні.