Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Шановні учасники Грантової програми GIZ!23 травня 2022

Ми щиро сподіваємось, що Ви та Ваші родини знаходяться у безпеці.

З приємністю повідомляємо, що Грантова програма GIZ відновлює свою діяльність.

Творчий центр ТЦК та GIZ нещодавно провели опитування серед учасників Програми 1-го Конкурсу щодо стану ведення Вашої підприємницької діяльності у період війни в Україні та готовності до реалізації бізнес-планів за грантової підтримки.

Отримавши відповіді від 90 учасників Грантової програми GIZ 1-го Конкурсу станом на 2 травня 2022 р., було виявлено, що 36 учасників знаходяться на безпечній території України, проте, 50 учасників опинились на тимчасово окупованій території України або знаходяться у зоні активних бойових дій. Серед 36 учасників, переміщених на контрольовану українськими органами влади територію, 14 підприємців продовжують свою бізнес діяльність, а 20 підприємців працюють над якнайшвидшим відновленням ведення свого бізнесу.

Команда Творчого центру ТЦК буде контактувати з учасниками 1-го Конкурсу Програми, які знаходяться на безпечній території України щодо подальшого надання грантової підтримки.

Заохочуємо кожного з Вас, хто провадить підприємницьку діяльність, слідкувати за подальшими оголошеннями щодо грантових можливостей Програми GIZ та інших донорських організацій, спрямованих на відновлення мікро-, малого та середнього підприємництва та подальшу розбудову економіки України.

Працюємо разом та нашу спільну перемогу України!