Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЕКСПЕРТІВ З ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ЗА НАПРЯМОМ «ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ»01 грудня 2017

Творчий центр ТЦК оголошує конкурсний відбір експертів з оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю» для подальшої участі у тренінговій програмі та проведенні оцінки. У межах проекту «За кращу прозорість та публічність діяльності ОГС», що впроваджується Творчим центром ТЦК за фінансової підтримки ПРООН планується створити групу експертів з оцінки та провести їх силами низку оцінок діяльності місцевих органів виконавчої влади.

Планується відібрати 12 експертів, які візьмуть участь у спеціальному триденному тренінгу з методики оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю». Навчання проводитиметься в місті Києві тренерами-консультантами ТЦК. Кожен слухач буде забезпечений відповідними інформаційними матеріалами. Організатори забезпечують оплату проїзду учасників за умови надання проїзних документів, проживання та харчування учасників. Після участі у тренінгу експерти з оцінки мають провести оцінку діяльності будь-якого місцевого органу виконавчої влади (наприклад, місцевої державної адміністрації, самостійного структурного підрозділу місцевої державної адміністрації) або органу місцевого самоврядування за напрямком «взаємодія з громадськістю», підготувати відповідний звіт про результати такої оцінки. У разі успішного навчання, відібрані експерти отримають грант у розмірі 5000,00 грн. для проведення вище зазначеної оцінки.

Заявки на участь у конкурсному відборі необхідно подати до 12.00 15 січня 2018 р.

Кваліфікаційні вимоги:

 • Ступінь бакалавра/спеціаліста/магістра.

Спеціальні вимоги (бажано):

 • досвід проведення оцінок проектів, програм, громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування
 • у сфері розроблення та реалізації стратегій місцевого та регіонального розвитку, а також проектів місцевого/регіонального розвитку.

Необхідні знання:

 • організація державної влади та місцевого самоврядування в Україні;
 • законодавство з питань доступу до публічної інформації, про місцеві державні адміністрації, місцеве самоврядування;
 • організація взаємодії органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування з громадськістю;
 • функціонування органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Необхідні вміння та навички:

 • збір та обробка даних;
 • аналіз інформації та документації;
 • організаційні та комунікативні навички;
 • розвинуті соціальні компетенції, що забезпечують ефективну взаємодію у професійному середовищі;
 • володіння українською мовою.

У конкурсному відборі не можуть брати участь державні службовці та/чи посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, працівники органів виконавчої влади та/чи місцевого самоврядування.

Претендентам, які бажають подати заявку на участь у конкурсному відборі в групу експертів з оцінки, необхідно надіслати детальне резюме, мотиваційний лист, лист органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про зацікавленість в оцінці та заповнену анкету з урахуванням зазначених вище кваліфікаційних вимог до 12.00 за київським часом 15 січня 2018 року у формі електронного файлу на адресу office@ccc.kiev.ua з темою у форматі <Прізвище, ініціали / Експерт з оцінки>.

Відбір експертів здійснюватиметься в два етапи. На першому етапі Комісія, до складу якої входять представники органів влади, експерти з оцінки, відбере претендентів на підставі:

 • аплікаційної форми претендента;
 • мотиваційного листа претендента;
 • детального резюме претендента;
 • листа органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування про зацікавленість в проведенні оцінки їх діяльності за напрямком «взаємодія з громадськістю).

На другому етапі з претендентами, які будуть відібрані на першому етапі, проводитиметься Skype-інтерв’ю.

 

Де отримати додаткову інформацію:


У разі виникнення будь яких питань щодо умов конкурсу Ви можете звернутися до Наталії Купрій, менеджера проектів ТЦК, електронною поштою: office@ccc.kiev.ua або телефоном (044) 574-64-11.