Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Від обміну досвідом до довгострокового партнерства!14 лютого 2018

Останнім етапом діяльності за проектом в рамках «Програми відновлення врядування та примирення на територіях України, що постраждали від кризи», що реалізується за фінансової підтримки ПРООН, став навчальний візит Агенцій регіонального розвитку Луганської та Донецької областей в Івано-Франківську область. 

Івано-Франківськ був обраний не випадково, оскільки ось як місто, так і область мають цікаві результати соціально-економічного та культурного розвитку, що забезпечують її сталий розвиток.

Програма відвідувань в рамках навчального візиту була підготовлена з урахуванням потреб агенцій. Протягом візиту представники Донецької та Луганської областей відвідали органи виконавчої влади, місцевого самоврядування та зустрілись з представниками організацій громадянського суспільства. Також гості зі сходу України відвідали Печеніжинську об'єднану територіальну громаду, яка будо зареєстрована однією із перших в Україні. Під час візиту предствники східних областей мали можливість познайомитись історією та націоанльним колоритом Івано-Франківщини, відвідавши оглядовий майданчик в історичній будівлі міської Ратуші, зустрівшись з місцевими народними майстрами.