Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
15 квітня 2020
Презентація Конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств окремих районів та міст Донецької, Луганської та Запорізької областей

Під час презентації будуть надані відповіді на питання заявників та надані роз’яснення окремих умов Конкурсу. Окрім того, будуть проговорені найбільш поширені помилки конкурсантів та шляхи їх уникнуення. Конкурс відбувається в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Докладніше
30 березня 2020
УТОЧНЕНО!!! ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ОКРЕМИХ РАЙОНІВ ТА МІСТ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Докладніше
19 березня 2020
ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ТА ПАПЕРОВОГО ЗВІТІВ

Перш, ніж приступити до підготовки звітів, УВАЖНО ознайомтеся з договором про грант та Посібником з використання благодійного гранту та звітування (Додаток 3). На сторінках 13-20 Посібника містяться докладні інструкції щодо порядку підготовки та подання описового та фінансового звітів. ЧІТКЕ СЛІДУВАННЯ ІНСТРУКЦІЯМ буде запорукою успішного та оперативного затвердження звітів.

Докладніше
16 березня 2020
На півдні Донеччини підписали грантові угоди на розвиток бізнесу

13 березня 2020 року у Маріуполі було підписано грантові договори у межах другого конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше
12 березня 2020
На півночі Донеччини буде створено щонайменше 50 нових робочих місць

11 березня 2020 року у Краматорську Донецької області було підписано грантові договори у межах другого конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше