Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
23 липня 2019
17-18 липня 2019 року відбулася “Школа тренерів ТЦК І рівня”

Під час тренінгу учасники отримали знання та навики проведення тренінгів для дорослої аудиторії з використанням інтерактивних методів навчання. У заході взяли участь представники громадських організацій та фондів, вищих закладів та приватні підприємці.

Тренінг проводили Андрій Залужний та Андрій Вишняк.

“Школа тренерів ТЦК І рівня” організована Творчим Центром ТЦК і є некомерційним проектом, що проводився за рахунок внесків учасників.

Докладніше
23 липня 2019
Робоча зустріч: взаємодія центральних органів державної виконавчої влади та представників організацій громадянського суспільства

12 липня 2019 року відбулася робоча зустріч за участю представників міністерств, центральних органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства та програми розвитку ООН в Україні.

Докладніше
03 червня 2019
Творчий центр ТЦК оголошує набір слухачів до Школи тренерів ТЦК І та ІІ рівнів

Навчання в Школі здійснюється за двома рівнями:

На І рівні програма орієнтована на тих, хто хотів би розвивати тренерські компетенції та оволодіти професією тренера в цілому.

На ІІ рівні програма розрахована на вдосконаленні професійного рівня тренерів щодо важливих організаційних аспектів підготовки тренінгу, моніторингу та оцінки тренінгового процесу, а також, написання звітів про проведення тренінгів.

Докладніше
18 березня 2019
ОГОЛОШЕННЯ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ ЕКСПЕРТІВ З ОЦІНКИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ЗА НАПРЯМОМ «ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ»

Творчий центр ТЦК оголошує конкурсний відбір експертів з оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю» для участі у тренінговій програмі та проведенні відповідної оцінки в обраних міністерствах та інших центральних органах виконавчої влади. У межах проекту «За прозорість та підзвітність влади в Україні», що впроваджується Творчим центром ТЦК у партнерстві із Національним агентством України з питань державної служби планується створити групу експертів з оцінки та провести їх силами низку оцінок діяльності органів виконавчої влади.

Докладніше
23 жовтня 2018
Експерти проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» відвідали громади Київської області

Дівичківську та Студениківську об’єднані громади Київської області 1-2 жовтня 2018 року в рамках проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування – впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах Північної, Центральної та Західної України» відвідали польський експерт Фонду Розвитку Місцевої Демократії Роберт Жарковський та український експерт Олексій Пасічник.

Докладніше