Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
27 грудня 2019
Статистична інформація про проведення Конкурсу 1

Всього на Конкурс 1 було подано 592 заявки, з яких технічну оцінку не пройшли 133 заявки. До оцінки заявок незалежними експертами було допущено 459 заявок.

За результатами оцінки бізнес планів 181 заявка (101 - з Донецької та 80 - з Луганської областей) отримала більше 45 балів і були запрошені на презентацію/захист своїх бізнес планів перед членами Відбіркових комітетів.

Докладніше
26 грудня 2019
Статистична інформація про проведення Конкурсу 2

Всього на Конкурс 2 Програми ООН із відновлення та розбудови миру на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей було подано 675 заявок, з яких технічну оцінку не пройшли 148 заявок.

До оцінки заявок незалежними експертами було допущено 527 заявок.

Докладніше
13 грудня 2019
Hагородження переможців VI Національного конкурсу публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства за 2018 рік

З метою заохочення високого рівня прозорості та відкритості, організаційної культури організацій громадянського суспільства (ОГС), підвищення рівня довіри суспільства до діяльності громадських об’єднань та благодійних організацій Творчий центр ТЦК вже шостий рік проводить Національний конкурс публічних звітів про діяльність організацій громадянського суспільства.

У цьому році у конкурсі взяли участь 36 організацій, серед яких є впізнаванні на національному рівні і ті, які є лідерами громадського руху в своєму регіоні. Серед учасників представлені організації різних областей: Вінницької, Волинської, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської Львівської, Одеської, Рівненської, Тернопільської, Херсонської та м. Київ.

Докладніше
26 листопада 2019
Інформація про результати засідання Відбіркових комітетів по Конкурсу 2

Протягом 11-21 листопада 2019 року відбулися засідання Відбіркових комітетів з оцінки поданих заявок на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше
26 листопада 2019
Інформація про результати засідання Відбіркових комітетів по Конкурсу 1

Протягом 4-20 листопада 2019 року відбулися засідання Відбіркових комітетів з оцінки поданих заявок на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше