Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8                  

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
25 липня 2016
Конкурс грантів ПРООН: графік інформаційних сесій

28 липня 2016 року у приміщенні готелю Козацький (м. Київ, вул Михайлівська, 1/3) з 11.00 до 13.00 буде проведено інформаційну сесію з приводу Конкурсу грантів ПРООН «Підтримка підприємництва серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». 

Докладніше
19 липня 2016
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

 Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Києві та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Докладніше
29 червня 2016
ЯК ГРОМАДЯНИ ОЦІНЮЮТЬ ЯКІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СУДІВ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

16 червня 2016 року відбулася презентація та обговорення результатів опитування відвідувачів судів Херсонської області,  проведеного молодіжною громадською організацією у партнерстві з БФ «Творчий центр ТЦК» (м. Київ) у межах проекту «Громадянська ініціатива з оцінки якості функціонування судів  Херсонської та Миколаївської областей», за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

Докладніше
14 червня 2016
Заява щодо інформації про новий грантовий конкурс ПРООН

Офіційно заявляємо, що БФ «Творчий центр ТЦК» ніякого відношення не має до інформації та оголошення «грантового конкурсу», що містяться на веб-сайті grantproon.in.ua

Докладніше
05 травня 2016
Прес-тур для журнaлiстів Черкащини

БФ «Творчий центр ТЦК» у рамках проекту «До взаємної довіри через ефективну комунікацію судів та громадськості» запрошує журналістів всіх типів медіа Черкаської області відвідати Уманський міськрайонний суд, Маньківський та Монастирищенський районні суди.

Докладніше