Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8                  

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
03 жовтня 2016
Запрошення на регіональний круглий стіл ОБСЄ «Запровадження механізмів інституційної підтримки ОГС в Україні» (для ОГС)

Запрошуємо Вас взяти участь у регіональних круглих столах «Запровадження механізмів інституційної підтримки ОГС в Україні», що проводитимуться спільними зусиллями Адміністрації Президента України та Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

Докладніше
29 вересня 2016
Конкурс грантів ПРООН: результати другого етапу

Реєстраційні номери заявок, які вибули з конкурсу після розгляду бізнес планів по суті і не проходять на третій етап відбору

Докладніше
18 серпня 2016
Творчий центр ТЦК проводить серію презентацій Індексу сталості розвитку організацій громадянського суспільства України за 2015рік.

Агентство США з міжнародного розвитку підготувало 19-те видання Індексу сталості розвитку ОГС, в якому визначено й Індекс для організацій в Україні. Цьогорічна публікація охоплює стан громадянського суспільства у 2015 році. При визначенні Індексу аналізуються загальні умови для розвитку ОГС, приділяючи особливу увагу правовому середовищу, організаційній спроможності, фінансовій життєздатності, адвокасі, наданню послуг, інфраструктурі та ставленню з боку громадськості.

Докладніше
25 липня 2016
Конкурс грантів ПРООН: графік інформаційних сесій

28 липня 2016 року у приміщенні готелю Козацький (м. Київ, вул Михайлівська, 1/3) з 11.00 до 13.00 буде проведено інформаційну сесію з приводу Конкурсу грантів ПРООН «Підтримка підприємництва серед ВПО та місцевого населення Донецької та Луганської областей». 

Докладніше
19 липня 2016
ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА СЕРЕД ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ТА МІСЦЕВОГО НАСЕЛЕННЯ ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

 Програма розвитку ООН запрошує внутрішньо переміщених осіб, які проживають в Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській, Луганській, Донецькій областях, місті Києві та місцеве населення Донецької та Луганської областей (з підконтрольних Уряду України територій) взяти участь у конкурсі на здобуття грантів для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

Докладніше