Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
20 серпня 2020
У Донецькій, Луганській та Запорізькій областях підписали грантові угоди на розвиток бізнесу переможці третього конкурсу за Програмою ООН із відновлення та розбудови миру

3-5 серпня 2020 року відбулось підписання грантових угод  у межах третього конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств окремих районів та міст Донецької , Луганської та Запорізької областей

Докладніше
13 серпня 2020
Загальні результати Конкурсу III ПРООН

Всього на Конкурс 3 було подано 833 заявки, з яких технічну оцінку не пройшли 247 заявок. До оцінки заявок незалежними експертами було допущено 586 заявок.

За результатами оцінки бізнес планів 291 заявка (225 - з Донецької та 66 - з Луганської областей) отримала більше 45 балів і були запрошені на презентацію/захист своїх бізнес планів перед членами Відбіркових комітетів.

За результатами Конкурсу 3 присуджено 101 грант (65 гранти з Донецької області та 36 грантів з Луганської області) на загальну суму 17 397 494,00 грн.

Докладніше
03 серпня 2020
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ В ОКРЕМИХ РАЙОНАХ ТА МІСТАХ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

 Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Докладніше