Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
03 червня 2020
КОНКУРС 2 - ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ТА ПАПЕРОВОГО ЗВІТІВ

Перш, ніж приступити до підготовки звітів, УВАЖНО ознайомтеся з договором про грант та Посібником з використання благодійного гранту та звітування (Додаток 3). На сторінках 13-20 Посібника містяться докладні інструкції щодо порядку підготовки та подання описового та фінансового звітів. ЧІТКЕ СЛІДУВАННЯ ІНСТРУКЦІЯМ буде запорукою успішного та оперативного затвердження звітів.

Докладніше
12 травня 2020
Перший етап конкурсу 3 (Оцінка заявок по технічним критеріям) завершено

На Конкурс 3 надійшло 833 онлайн заявки. Після оцінки І етапу, 247 з них були відхилені як такі, що не відповідають технічним критеріям Конкурсу.
586 заявників отримали позитивну відповідь і їхні заявки перейшли на ІІ етап, на якому буде здійснена оцінка якості бізнес-планів незалежними експертами.

Докладніше
15 квітня 2020
Презентація Конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро, малих та середніх підприємств окремих районів та міст Донецької, Луганської та Запорізької областей

Під час презентації будуть надані відповіді на питання заявників та надані роз’яснення окремих умов Конкурсу. Окрім того, будуть проговорені найбільш поширені помилки конкурсантів та шляхи їх уникнуення. Конкурс відбувається в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Докладніше
30 березня 2020
УТОЧНЕНО!!! ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС ГРАНТІВ НА ЗАПОЧАТКУВАННЯ, ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗШИРЕННЯ МІКРО, МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ПІДПРИЄМСТВ ОКРЕМИХ РАЙОНІВ ТА МІСТ ДОНЕЦЬКОЇ, ЛУГАНСЬКОЇ ТА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Докладніше