Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
19 березня 2020
ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ ПОДАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО ТА ПАПЕРОВОГО ЗВІТІВ

Перш, ніж приступити до підготовки звітів, УВАЖНО ознайомтеся з договором про грант та Посібником з використання благодійного гранту та звітування (Додаток 3). На сторінках 13-20 Посібника містяться докладні інструкції щодо порядку підготовки та подання описового та фінансового звітів. ЧІТКЕ СЛІДУВАННЯ ІНСТРУКЦІЯМ буде запорукою успішного та оперативного затвердження звітів.

Докладніше
16 березня 2020
На півдні Донеччини підписали грантові угоди на розвиток бізнесу

13 березня 2020 року у Маріуполі було підписано грантові договори у межах другого конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше
12 березня 2020
На півночі Донеччини буде створено щонайменше 50 нових робочих місць

11 березня 2020 року у Краматорську Донецької області було підписано грантові договори у межах другого конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше
11 березня 2020
Творчий центр ТЦК уклав грантові договори. Луганщина очікує на нові робочі місця.

10 березня 2020 року у місті Сєвєродонецьк Луганської області відбулося підписання грантових угод у межах другого конкурсу грантів на започаткування, відновлення та розширення мікро-, малих та середніх підприємств Донецької та Луганської областей.

Докладніше
27 грудня 2019
Статистична інформація про проведення Конкурсу 1

Всього на Конкурс 1 було подано 592 заявки, з яких технічну оцінку не пройшли 133 заявки. До оцінки заявок незалежними експертами було допущено 459 заявок.

За результатами оцінки бізнес планів 181 заявка (101 - з Донецької та 80 - з Луганської областей) отримала більше 45 балів і були запрошені на презентацію/захист своїх бізнес планів перед членами Відбіркових комітетів.

Докладніше