Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Персонал

Персонал ТЦК - це динамічна команда високоосвічених фахівців, які поділяють ідеали розвитку демократії та громадянського суспільства в Україні. Працівники ТЦК мають досвід роботи в різних галузях та секторах.

Принциповим в організації нашої роботи є забезпечення ефективного менеджменту проектів організації шляхом всебічної розробки стратегій розвитку, планування, творчих підходів до розгляду усіх проблемних питань та дотримання етичних норм спілкування.

ТЦК постійно дбає про підвищення професійного рівня персоналу та волонтерів, заохочуючи навчання, стажування, участь у тренінгах та семінарах інших організацій.

Васькевич Ганна
Фінансовий директор

Освіта:

  • Київський інститут народного господарства. Спеціальність – «Механізована обробка економічної інформації», кваліфікація – інженер-економіст.
  • Курси міжнародних бухгалтерських стандартів. Спеціальність – «Національні та міжнародні стандарти бухгалтерського обліку», кваліфікація – бухгалтер.

У ТЦК працює з 2004 року.

Має досвід роботи в комерційному та некомерційному секторах на посаді головного бухгалтера.

vaskevich@ccc.kiev.ua

Долинський Ігор
Технічний директор

Освіта:

Українська сільськогосподарська академія. Кваліфікація – інженер-електромеханік КВПіА.

У ТЦК працює з 1996 року.

Ігор відповідає за технічне та програмне обладнання офісу, розробку та підтримку баз даних, верстку друкованих матеріалів та підтримку сайту, надає консультації з технічного забезпечення та програмування.

dolinsky@ccc.kiev.ua

Купрій Наталія
Менеджер проектів

Освіта:

Національна академія державного управління при Президентові України. Спеціальність – «Магістр державного управління»

Дніпропетровський державний технічний університет залізничного транспорту. Спеціальність – «Організація перевезень та керування на залізничному транспорті».

У ТЦК працює з 2007 року.

Наталія здійснює поточне адміністрування та контроль за реалізацією проектів, організовує і проводить інформаційні компанії, координує комунікацію з партнерами, забезпечує дотримання стандартів у проведенні усіх заходів організації.

office@ccc.kiev.ua