Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦК



НУО ТА ПРОТИДІЯ КОРУПЦІЇ: РОЛЬ, СТАН, ПЕРСПЕКТИВИ. ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕННЯ

В результаті проведення дослідження була зібрана кількісна та якісна інформація. Її ретельний аналіз надав можливість досягти мети та виконати завдання дослідження, а саме: визначити досвід та спроможність українських неурядових організацій в сфері захисту громадських інтересів; вивчити потреби організацій в навчанні технологіям адвокасі; ідентифікувати пріоритетні суспільні сфери та проблеми, а також дізнатися про досвід та готовність НУО брати участь в діяльності, що спрямована на протидію корупції

ЯК ЗАХИСТИТИ СВОЇ ПРАВА ЧЕРЕЗ СУД? ВРУБЛЕВСЬКИЙ О.C.

Це видання містить відповіді на запитання, які можуть виникати у пересічних громадян у разі порушення їх законних прав та інтересів. У додатках подано зразки процесуальних документів, які використовуються при проходженні судових процедур. Розраховане на широке коло читачів.

МИРОВІ СУДДІ ТА ГРОМАДСЬКІ МИРОВІ СУДДІ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВПРОВАДЖЕННЯ. КНИГА ДРУГА. КАМПО В.М.

На відміну від першої книги, яка висвітлює процедуру створення третейських судів та здійснюваного ними судочинства, це видання присвячено історії виникнення, розвитку та перспектив запровадження мирових суддів у сучасних умовах. Розраховане на широке коло читачів.

Корпоративна благодійність в Україні. Звіт про результати дослідження

У звіті представлені результати дослідження щодо мотивів, підходів та практик благодійної діяльності українських великих та середніх бізнес-компаній та її висвітлення у засобах масової інформації. Це дослідження є лише одним із перших кроків на шляху вивчення та розуміння стану корпоративної благодійності в Україні в сучасних умовах. Видання стане у нагоді дослідникам, бізнес-компаніям, активістам неурядового сектору, політикам, практикам соціальної роботи та учасникам благодійної діяльності.

Виборчі права громадян вразливих категорій: проблеми правового регулювання

Видання присвячене проблемі правового регулювання реалізації прав виборців з обмеженими фізичними можливостями. Пропонуються також рекомендації щодо змін у чинному виборчому законодавстві. Видання стане у нагоді правникам, політологам, активістам громадських організацій та політичних партій, всім, хто цікавиться особливостями організації виборчих процесів в Україні.