Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8                  

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКПілотна методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю»

У видані представлена пілотна методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю». Зазначена оцінка використовується для визначення стану та дієвості (рівень виконання визначених завдань) взаємодії з громадськістю органу виконавчої влади та подальше розроблення рекомендацій щодо вдосконалення функціонування його роботи за зазначеним напрямом, просування принципів належного врядування.
Видання призначено для експертів з питань оцінки, державних службовців, дослідників.

РЕГІОНАЛЬНІ ХАБИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: 2 РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ

РЕГІОНАЛЬНІ ХАБИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: 2 РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ

Організації громадянського суспільства України. Результати дослідження

Організації громадянського суспільства України. Результати дослідження

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО CУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2015 РОЦІ

Індекс сталості розвитку громадянського суспільства (CSOSI) – це ключовий аналітичний інструмент, що вимірює прогрес розвитку громадянського суспільства в Центральній та Східній Європі.

Протягом дев’ятнадцяти років Індекс відстежує прогрес в розвитку громадянського суспільства в двадцяти дев’яти країнах. Індекс вивчає загальні сприятливі умови для розвитку громадянського суспільства,приділяючи особливу увагу правовому середовищу, організаційній спроможності, фінансовій життєздатності, громадянському представництву, наданню послуг, інфраструктурі та ставленню з боку громадськості. Кожен показник вимірюється за семибальною шкалою, де 1 показує дуже розвинутий рівень та 7 означає низький рівень розвитку.

Даний звіт було підготовлено Агентством США з міжнародного розвитку у партнерстві з місцевими організаціями в кожній країні.

Оцінка рівня задоволеності громадян якістю окремих аспектів функціонування судів Херсонської області та Господарського суду Миколаївської області

У виданні представлені результати опитування громадської думки з використанням методики карток громадянського звітування щодо оцінки якості окремих аспектів діяльності судів Херсонської області та Господарського суду Миколаївської області, що проводилося у 2016 році.

Видання призначено для судів, працівників апарату судів, громадських активістів, дослідників судової системи та інших осіб.