Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКОрганізації громадянського суспільства України: Соціально-економічний вимір

У виданні представлена інформація щодо:

  • сателітних рахунків, їх суті і місця в системі національних статистичних рахунків та системі міжнародної економічної статистики
  • завдання з визначення організацій громадянського суспільства (ОГС) та діяльності, які є фокусом сателітних рахунків відповідно до Посібника ООН з сателітних рахунків неприбуткових організацій та відповідних інституцій та роботи волонтерів, що включає неприбуткові інституції, кооперативи, соціальні підприємства та волонтерську працю
  • підходи до обрахунку внеску цього третього або соціального сектора економіки (ТСЕ) в зайнятість, ринок послуг та ВВП.

Завершується брошура описом проведеної роботи по впровадженню сателітних статистичних рахунків для ОГС України та очікуваними результатами впровадження сателітних статистичних рахунків ОГС в Україні.

 

Публікацію було підготовлено в рамках проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Посібник з підготовки публічних (річних) звітів для організацій громадянського суспільства

Публічний (річний) звіт є ознакою прозорості та надійності організації, інструментом підвищення репутації та довіри в суспільстві. Готовність інформувати про досягнення та ресурси організації свідчить про її відкритість, а вміння якісно подати і презентувати свої напрацювання ще й про високий професіоналізм.

Посібник створений для того, щоб допомогти організаціям громадянського суспільства готувати якісні публічні (річні) звіти. Він містить цікаві приклади та успішні практики, що допоможуть у написанні публічних (річних) звітів та їх подальшому розповсюдженні, а також інформацію стосовно того як:

  • Зрозуміти елементи, які необхідні для створення публічного звіту;
  • Послідовно виконувати вісім кроків успішного створення документу;
  • Підготувати та оформити звіт;
  • Залучити консультантів чи позаштатних співробітників;
  • Розповсюдити річний звіт;
  • Спланувати бюджет.

Публікацію підготовлено БФ «Творчий центр ТЦ» в рамках проекту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні», що реалізується ПРООН за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ, Збірник звітів за результатами оцінки діяльності органів виконавчої влади

У виданні представлено збірку результатів оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямком «взаємодія з громадськістю», які проведені групою експертів з числа представників українських організацій громадянського суспільства, органів державної влади, наукових інститутів та міжнародних організацій. У представленій збірці - резюме результатів оцінок діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різного рівня та різних регіонів.

Видання призначено для державних службовців, дослідників, організацій громадянського суспільства, громадських активістів та програм міжнародної технічної допомоги.

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОГС м. КИЄВА

Дана публікація презентує результати дослідження організацій громадянського суспільства (ОГС) міста Києва, проведеного протягом травня - вересня 2017 року на замовлення та при підтримці Київської державної міської адміністрації. Метою опитування було визначення стану розвитку ОГС міста Києва задля виявлення кількості фактично діючих ОГС міста Києва; визначення секторів та видів діяльності ОГС міста Києва, їх цільових груп та бенефіціаріїв, територію поширення діяльності ОГС міста Києва. Відповідно до завдань, дослідження сфокусувалось на таких організаційно-правових формах ОГС: благодійні організації, професійні організації, організації промисловців та підприємців та інші види громадських організацій. 

Існуючі механізми співпраці органів державної влади з організаціями громадянського суспільства

Ця публікація є результатом проектів з розвитку громадянського суспільства, реалізованих Координатором проектів ОБСЄ в Україні у 2016 році. Публікація містить аналіз та приклади – найкращі практики й здобуті уроки – з України та держав-учасниць ОБСЄ, пов’язані зі сприянням розвитку співпраці та партнерства між урядом та організаціями громадянського суспільства на основі нової програми політики щодо належного врядування.