Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОГС м. КИЄВА

Дана публікація презентує результати дослідження організацій громадянського суспільства (ОГС) міста Києва, проведеного протягом травня - вересня 2017 року на замовлення та при підтримці Київської державної міської адміністрації. Метою опитування було визначення стану розвитку ОГС міста Києва задля виявлення кількості фактично діючих ОГС міста Києва; визначення секторів та видів діяльності ОГС міста Києва, їх цільових груп та бенефіціаріїв, територію поширення діяльності ОГС міста Києва. Відповідно до завдань, дослідження сфокусувалось на таких організаційно-правових формах ОГС: благодійні організації, професійні організації, організації промисловців та підприємців та інші види громадських організацій. 

Існуючі механізми співпраці органів державної влади з організаціями громадянського суспільства

Ця публікація є результатом проектів з розвитку громадянського суспільства, реалізованих Координатором проектів ОБСЄ в Україні у 2016 році. Публікація містить аналіз та приклади – найкращі практики й здобуті уроки – з України та держав-учасниць ОБСЄ, пов’язані зі сприянням розвитку співпраці та партнерства між урядом та організаціями громадянського суспільства на основі нової програми політики щодо належного врядування.

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2016 РОЦІ

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2016 РОЦІ

Пілотна методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю»

У видані представлена пілотна методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю». Зазначена оцінка використовується для визначення стану та дієвості (рівень виконання визначених завдань) взаємодії з громадськістю органу виконавчої влади та подальше розроблення рекомендацій щодо вдосконалення функціонування його роботи за зазначеним напрямом, просування принципів належного врядування.
Видання призначено для експертів з питань оцінки, державних службовців, дослідників.

РЕГІОНАЛЬНІ ХАБИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: 2 РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ

РЕГІОНАЛЬНІ ХАБИ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА: 2 РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ