Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Друковані видання

Друковані видання ТЦКВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ, Збірник звітів за результатами оцінки діяльності органів виконавчої влади

У виданні представлено збірку результатів оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямком «взаємодія з громадськістю», які проведені групою експертів з числа представників українських організацій громадянського суспільства, органів державної влади, наукових інститутів та міжнародних організацій. У представленій збірці - резюме результатів оцінок діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування різного рівня та різних регіонів.

Видання призначено для державних службовців, дослідників, організацій громадянського суспільства, громадських активістів та програм міжнародної технічної допомоги.

ЗВІТ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ДОСЛІДЖЕННЯ ОГС м. КИЄВА

Дана публікація презентує результати дослідження організацій громадянського суспільства (ОГС) міста Києва, проведеного протягом травня - вересня 2017 року на замовлення та при підтримці Київської державної міської адміністрації. Метою опитування було визначення стану розвитку ОГС міста Києва задля виявлення кількості фактично діючих ОГС міста Києва; визначення секторів та видів діяльності ОГС міста Києва, їх цільових груп та бенефіціаріїв, територію поширення діяльності ОГС міста Києва. Відповідно до завдань, дослідження сфокусувалось на таких організаційно-правових формах ОГС: благодійні організації, професійні організації, організації промисловців та підприємців та інші види громадських організацій. 

Існуючі механізми співпраці органів державної влади з організаціями громадянського суспільства

Ця публікація є результатом проектів з розвитку громадянського суспільства, реалізованих Координатором проектів ОБСЄ в Україні у 2016 році. Публікація містить аналіз та приклади – найкращі практики й здобуті уроки – з України та держав-учасниць ОБСЄ, пов’язані зі сприянням розвитку співпраці та партнерства між урядом та організаціями громадянського суспільства на основі нової програми політики щодо належного врядування.

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2016 РОЦІ

ІНДЕКС СТАЛОСТІ РОЗВИТКУ ОРГАНІЗАЦІЙ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА УКРАЇНИ В 2016 РОЦІ

Пілотна методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю»

У видані представлена пілотна методологія оцінки діяльності органів виконавчої влади за напрямом «взаємодія з громадськістю». Зазначена оцінка використовується для визначення стану та дієвості (рівень виконання визначених завдань) взаємодії з громадськістю органу виконавчої влади та подальше розроблення рекомендацій щодо вдосконалення функціонування його роботи за зазначеним напрямом, просування принципів належного врядування.
Видання призначено для експертів з питань оцінки, державних службовців, дослідників.