Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
25 вересня 2013
МОЛОДІ ФАХІВЦІ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД В PR ТА СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЯХ

21 вересня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг з PR та комунікацій, участь в якому взяли представники ОГС, фахівці з реклами, PR та комунікацій.  Метою тренінгу є передача досвіду молодим фахівцям ОГС, PR-технологій, маркетингу та суспільних комунікацій.

Докладніше
10 вересня 2013
7 вересня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінговий курс для юристів «Leadership in Law»

7 вересня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінговий курс для юристів «Leadership in Law», участь в якому взяли юристи ОГС, керуючі партнери юридичних та адвокатських компаній, адвокати, юристи, які починають власну юридичну практику, та студенти юридичних факультетів. Метою програми тренінгового курсу є розвиток професійного потенціалу серед молоді, та передача досвіду молодим юристам.

Докладніше
04 вересня 2013
В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ БЛАГОДІЙНОСТІ ГРОМАДСЬКІСТЬ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЛА ВЕРХОВНУ РАДУ НЕ ДОПУСТИТИ "ВБИВСТВА" БЛАГОДІЙНОСТІ

5 вересня 2013 року відбулася прес-конференція, присвячена Міжнародному дню благодійності, проголошеному Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 2012 року та ситуації щодо розвитку благодійності в Україні.

Докладніше
24 липня 2013
Тренінговий курс з PR та комунікацій

Тренінговий курс з PR та комунікацій вперше проводився в Україні 1 червня 2013 року. В першому тренінговому курсі взяли участь молоді PRники, фахівці зі стратегій та комунікацій. Викладачами тренінгового курсу були Денис Богуш, Таїсія Стадніченко, Альона Сібірякова

Докладніше
17 липня 2013
Ініціатива "Відкритий суд" - в центрі уваги судів Івано-Франківської області

12 липня 2013 року в Івано-Франківську відбувся круглий стіл у рамках ініціативи «Відкритий суд» на тему: «Оцінка якості роботи місцевих загальних судів Івано-Франківської області: дослідження, результати, висновки», який проводився Апеляційним судом Івано-Франківської області, та територіальним управлінням Державної судової адміністрації в Івано-Франківській області.

Докладніше