Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
04 липня 2013
Відбудеться тренінг для юристів «LEADERSHIP IN LAW»

Тренінговий курс для юристів «Leadership in Law» проводиться в Україні з 2011 року. За цей час проведено 4 сертифіковані тренінгові курси, участь в яких взяли більше 500 молодих юристів та адвокатів.
Мета тренінгових курсів юристів «Leadership in Law» - якісна підготовка молодих спеціалістів для ринку юриспруденції.

Докладніше
04 липня 2013
Творчий центр ТЦК почав нову грантову програму «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування»

2 липня 2013 року між Творчий центр ТЦК та Програмою розвитку ООН підписано угоду про адміністрування грантової програми «Підтримка інститутів громадянського суспільства як рушіїв демократії і належного врядування» в межах проекту Програми розвитку ООН «Демократизація і права людини в Україні».

Докладніше
01 липня 2013
Методологія карток громадянського звітування – в центрі уваги суддів та громадськості.

25 червня 2013 року в Львові відбувся регіональний круглий стіл з обговорення результатів оцінки впровадження програми опитування користувачів судових послуг за методологією карток громадянського звітування (КГЗ), та здійснення аналізу забезпечення рівного доступу осіб із обмеженими фізичними можливостями до правосуддя», який проводився за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя».

Докладніше
13 червня 2013
МОЛОДІ ЮРИСТИ ПЕРЕЙМАЛИ ОСНОВИ МЕДІАЦІЇ ВІД ІРИНИ КАЛІНСЬКОЇ

8 червня в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг від експерта Ірини Калінської для молодих юристів, адвокатів та студентів. Тренінг включав в себе такі модулі: експрес курс, конфлікт та медіацію.

Докладніше
03 червня 2013
МОЛОДІ ФАХІВЦІ ПЕРЕЙМАЛИ ДОСВІД РОБОТИ В PR ТА РЕКЛАМІ

1 червня 2013 року в тренінговій залі Благодійного фонду «Творчий центр ТЦК» відбувся тренінг з консалтингу, PR та комунікацій для представників ОГС, фахівців консалтингових компаній, фахівців з PR та брендингу, стратегій та комунікацій бізнесових компаній, арт-директорів, маркетологів студентів.

Докладніше