Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
12 грудня 2013
Учасниці проекту «Лідер» покращували свої навички з надання сучасних бібліотечних послуг

У межах проекту «Лідерство», що впроваджується програмою Бібліоміст та Творчим центром ТЦК розпочато серію тренінгів для 30 молодих бібліотекарів з 18 областей України. Перший тренінг «Надання сучасних бібліотечних послуг» відбувся 27-28 листопада 2013 року на Закарпатті .

Докладніше
09 грудня 2013
На спомин про Шарлоту Ватсон

 

3 грудня 2013 року передчасно пішла з життя  одна із засновниць Творчого центру ТЦК Шарлота Ватсон. З нею ми втратили видатну особистість, людину, яка протягом всього життя наполегливо і послідовно  працювала над розвитком громадянського суспільства. Життєвий шлях Шарлоти – зразок людської гідності, працелюбності, відповідальності, добропорядності, вміння толерантно працювати з людьми

Творчий центр ТЦК у глибокій скорботі розділяє біль та гіркоту втрати з родиною покійної.

Докладніше
02 грудня 2013
Творчий центр ТЦК приєднуються до заяв, що рішуче засудили насилля, здійснене українською владою проти мирних громадян України й інших країн в Києві та інших містах України.

Творчий центр ТЦК приєднуються до Заяв Уповноваженого Верховної ради України з прав людини, громадських та правозахисних організацій України, міжнародних організацій та дипломатичних представництв іноземних держав, що рішуче засудили насилля, здійснене українською владою проти мирних громадян України й інших країн в Києві та інших містах України.

Докладніше
25 листопада 2013
Школа з моніторингу та оцінки

Курс розраховано на: активістів та персонал організацій громадянського суспільства, державних службовців, незалежних консультантів в сфері управління проектами, організаційного розвитку, адвокасі.

Докладніше
13 листопада 2013
Результати конкурсного відбору молодих бібліотекарів на участь у програмі «Лідерство»

Учасники програми «Лідерство» для молодих бібліотекарів:

Докладніше