Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
29 травня 2013
Прес-конференція на тему: “Відкритість і прозорість діяльності громадських та благодійних організацій України. Результати конкурсу річних звітів ОГС за 2012 рік”.

3 червня 2013 року в конференц-залі УНІАН відбудеться прес-конференція на тему: “Відкритість і прозорість діяльності громадських та благодійних організацій України. Результати конкурсу річних звітів ОГС за 2012 рік”. Будуть оприлюднені результати голосування  річних звітів та озвучено переможців конкурсу в 3-х категоріях:

Докладніше
22 травня 2013
22 травня 2013 року відбулося засідання Конкурсної комісії із відбору переможців другого раунду конкурсу на кращі річні звіти ОГС в 2012 році.

22 травня 2013 року відбулося засідання Конкурсної комісії із відбору переможців другого раунду конкурсу на кращі річні звіти ОГС в 2012 році.

За результатами голосування визначено переможців в 3-х категоріях

Докладніше
16 травня 2013
БФ Творчий центр ТЦК взяв участь у роботі"Містечка USAID" в рамках проекту "Справедливе правосуддя" під час святкування Дня міста в Івано-Франківську.

Менеджер проектів Творчого центру ТЦК Іван Ледчак  взяв участь у роботі "Містечка USAID" в рамках проекту  "Справедливе правосуддя" в Івано-Франківську під час святкування Дня міста 11 травня 2013 року. В «Містечку USAID» були представлені проекти та організації, які співпрацють з Агентством США з міжнародного розвитку та втілюють проекти безпосередньо в Івано-Франківську та у навколишніх територіальних громадах.

Докладніше
15 травня 2013
ТРЕНІНГ від експерта Ірини Калінської

Творчий центр ТЦК та Бюро Примирення Ірини Калінської представляють:

ТРЕНІНГ від експерта Ірини Калінської

(юрист ТОП-300 в Україні, психолог, аудитор, телеведуча (програма "Сімейний суд").

ЕКСПРЕС КУРС. МЕДІАЦІЯ

Докладніше
14 травня 2013
ТРЕНІНГ З КОНСАЛТИНГУ, PR ТА КОМУНІКАЦІЙ

Назва проекту: тренінг з консалтингу, PR та комунікацій»

Короткий опис: серія тренінгів у галузі консалтингу, брендингу, PR-технологій та суспільних комунікацій для представників ОГС, фахівців консалтингових компаній, фахівців з брендингу, PR, стратегій та комунікацій бізнесових компаній, арт-директорів, маркетологів студентів.

Мета: розвиток професійного потенціалу серед молоді, передача досвіду молодим фахівцям ОГС, галузі консалтингу, брендингу, PR-технологій, маркетингу та суспільних комунікацій.

Докладніше