Київ, пр. Бажана, 30, кв. 8

ccc@ccc.kiev.ua

Новини
14 травня 2013
ТРЕНІНГ З КОНСАЛТИНГУ, PR ТА КОМУНІКАЦІЙ

Назва проекту: тренінг з консалтингу, PR та комунікацій»

Короткий опис: серія тренінгів у галузі консалтингу, брендингу, PR-технологій та суспільних комунікацій для представників ОГС, фахівців консалтингових компаній, фахівців з брендингу, PR, стратегій та комунікацій бізнесових компаній, арт-директорів, маркетологів студентів.

Мета: розвиток професійного потенціалу серед молоді, передача досвіду молодим фахівцям ОГС, галузі консалтингу, брендингу, PR-технологій, маркетингу та суспільних комунікацій.

Докладніше
30 квітня 2013
Відбувся тренінг для юристів «LEADERSHIP IN LAW»

28 квітня 2013 року відбувся тренінг для юристів «LEADERSHIP IN LAW», участь в якому взяли молоді юристи, адвокати, керівники юридичних компаній та студенти.

Докладніше
25 березня 2013
2 квітня завершується прийом заявок на участь в конкурсі річних звітів.

2 квітня завершується прийом заявок на участь у 2-му раунді конкурсу на кращий річний звіт за 2012 рік серед організацій громадянського суспільства (ОГС). Конкурс проводиться  Творчим центром ТЦК в межах проекту «Дослідження динаміки розвитку НУО в Україні» за фінансової підтримки програми «Об'єднуємося заради реформ» (UNITER)

Докладніше
01 березня 2013
Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» проводить закупівлю послуг з проведення дослідження та розробки

Форма Т01 лютий 2013 р. ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ ПОСЛУГ Благодійний фонд «Творчий центр ТЦК» проводить закупівлю послуг з проведення дослідження та розробки...

Докладніше
01 березня 2013
Тренінги зі стратегічного планування та написання проектів

У березні-квітні 2013 програма «Бібліоміст» та Творчий Центр ТЦК проведуть серію тренінгів зі стратегічного планування та написання проектів для представників громадських...

Докладніше